Бездротова миша М240 з надійним з'єднанням Bluetooth дозволяє звільнити робочий простір від набридливих проводів. Бездротова технологія Bluetooth забезпечує миттєве підключення - для цього не потрібний приймач USB або USB-роз'єм. Все максимально просто і зручно МИТНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ Завдяки швидкій та зручній технології Bluetooth ви з'єднуєтеся з цією безшумною бездротовою мишею за кілька секунд - не потрібен адаптер або порт. НА 90% МЕНШЕ ШУМУ Менше шуму - більше концентрації, безшумна миша зі зменшеним на 90% звуком клацання і таким же відчуттям натискання, усуває шум і відволікаючі фактори для вас і оточення. ДОВГИЙ ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ До 18 місяців з функцією енергозбереження, яка автоматично переходить у сплячий режим, що дозволяє працювати довше без заміни батареї. КОМПАКТНА великим радіусом дії, працює на відстані до 10 метрів від комп'ютера ПОКЛАТА ПРО МАЙБУТНЄ Пластикові деталі комп'ютерної миші М240 Silent виготовлені із сертифікованого переробленого пластику (48% для Graphite та 37% для Off-white та Rose). Продукт сертифікований як вуглецево-нейтральний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-007121 |
| Вага | 0,13 |
| Вага (г) | 73,8 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 20 см |
| Інтерфейс підключення | Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 441610b8-3a4d-48de-95b5-07967bb12e79 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 931 ₴


