Простий дизайн ідеально підходить для повсякденної роботи. Особливості Високоточна оптична технологія: оптичний сенсор з високою роздільною здатністю (1200 DPI) забезпечує плавне і точне відстеження. Зручний симетричний дизайн: симетричний дизайн миші дозволяє працювати як правою, так і лівою рукою. продуктивності під час роботи Колесо 4D-прокручування: чотири напрямки прокручування - горизонтально і вертикально 8-в-одному: дозволяє призначити на кнопку програмування виконання різних дій за допомогою 8 певних рухів Безшумний клік: дозволяє вам сфокусуватися на головному, не відволікаючи оточуючих
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 20 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FM12S (Black) |
| Вага | 0,11 |
| Вага (г) | 104 г |
| Висота | 12.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 7 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴






