Миша Bloody W70 Max Panda
Завдяки професійному сенсору з характеристиками 10000 DPI, 8000 FPS, 250 IPS і прискоренням 35g, миша забезпечує точність і керованість там, де потрібна швидкість реакції: в іграх FPS і тп. Перемикайтеся між доступними значеннями (125, 500, 1000, 2000 Гц), і виберіть те, яке найкраще підходить для ваших ігрових сесій.
4 типи настройки LOD
Надайте телефону висоту відриву (LOD) відповідно до ваших ігрових звичок. Налаштуйте LOD, щоб найкращим чином забезпечити точність і керованість.
5 профілів підсвічування
П'ять типів RGB підсвічування встановлені за замовчуванням. Щоб налаштувати світлові ефекти, натисніть 1.
3 режими стрільби / зброї
Ви можете перемикатися між 3 режимами зброї (1 / N / 3) для лівої кнопки за допомогою додаткового колеса прокрутки.
Кнопка точного управління
Налаштуйте один з шести різних режимів точного управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Ширина | 16 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | W70 Max Bloody (Panda White) |
| Вага | 0,235 |
| Вага (г) | 309 р |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 23 см |
| Додаткові функції | Прискорення: 35 g, Швидкість відстеження: 250 дюймів/с, Скролл: понад 500 тис. обертів |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кількість клавіш миші | 11 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | W70 Max Bloody |
| Призначення | Звичайні |
| Наявність підсвічування | Так |
| Новинка | Немає |
| Особливості | З підсвічуванням |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 083f3136-8975-484d-ac62-9296fd627f85 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 10000 DPI |
| Сумісність з | 1480 |
| Способ упаковки | 7f073463-17d8-4bbd-a37e-953136726f7d |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴









