2 дні




Карта пам'яті Kingston SD 128GB C10 UHS-II U3 R280/W100MB/s
2 575 ₴
2 146 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 112003
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам’яті Canvas React Plus SD від Kingston спеціально розроблена для фотографів початкового рівня, забезпечуючи вражаючу продуктивність для камер стандарту UHS-II, що використовуються контентмейкерами для зйомки 4K відео з більш високою частотою кадрів за секунду (fps), ніж у камерах стандарту UHS-I.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDR2V6/128GB |
| Вага | 0,011 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 280 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11 см |
| Клас швидкості | UHS-II/U3 Class 10 |
| Клас швидкості відео | Class 10\UHS-II U3\V60 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 128 ГБ |
| Тип | SD |
| Тип карти пам'яті | SDHC |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 146 ₴


