



Карта пам'яті SanDisk SD 32GB C10 UHS-I U3 R100/W90MB/s Extreme Pro V30
1 596 ₴
1 330 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 112006
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Карта пам'яті SanDisk SD 32GB C10 UHS-I U3 R100/W90MB/s Extreme Pro V30. Наша найпродуктивніша на сьогодні картка пам'яті SD UHS-I забезпечує швидкодію, яка розширить творчі можливості. Швидкість зйомки до 140 МБ/с6 та можливість запису з класом швидкості UHS 3 (U3) гарантують, що можете записувати чудові відео у високій роздільній здатності 4K UHD без втрати якості. Після зйомки можна продовжувати роботу в тому ж високому темпі: картка пам'яті забезпечує швидкість передачі даних до 200 МБ/с, що допомагає швидше перейти до подальшої обробки матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SDSDXXO-032G-GN4IN |
| Вага | 0,024 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 90 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 13 см |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 32 ГБ |
| Тип | SD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴


