FB12 має подвійний режим підключення - режим Bluetooth і бездротовий режим 2,4 ГГц, які забезпечують швидкий відклик, точність руху, стабільне з'єднання та більш плавне відстеження.
Особливості
Bluetooth / 2,4 ГГц. FB12 має подвійний режим підключення - режим Bluetooth і бездротовий режим 2,4 ГГц, які забезпечують швидкий відклик, точність руху, стабільне з'єднання та більш плавне відстеження
Більше широкое колесо прокрутки. Більш широке колесо прокрутки забезпечує комфорт при тривалому використанні
Срок служби батареї до 12 місяців. Меняйте батарею реже з енергосберегаючої технологією. Высочайшее якість з гарантією на термін більше 12 місяців
Автоматическое энергосбережение. Автоматическое 4-х уровневое энергосбережение. Ми перейде в спящий режим через 0,2 секунди бездіяльності
Жизненный цикл 5 млн кліків. Гарантія вищого якості - більше 5 мільйонів кліків
8-в-одном. 8 рухомих для виконання вибираються гарячих клавіш
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 13 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FB12 (Black) |
| Вага | 0,15 |
| Вага (г) | 85 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 20 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴






