Samo – ергономічна бездротова миша від Promate. Чуйне керування, 70 годин роботи на одному заряді батареї та 2 варіанти підключення роблять її практичним вибором для щоденного використання. Особливості: Ергономічний корпус: Повторює згинання долоні, забезпечує надійний хват і точне управління. Три рівні чутливості: Перемикай швидкість курсора миші одним натисканням (800/1200/1600 dpi). Два типи з'єднання: Підключай через Bluetooth або через USB-A приймач. Бічні кнопки: Для швидкої навігації за документами та веб-сторінками. Li-Ion батарея на 500 mAh: Забезпечує до 70 годин безперебійної роботи та заряджається за 2.5 години комплектним USB-A/USB-C кабелем. Тривалий термін служби: Samo витримає до 6 мільйонів натискань. Стабільне з'єднання: Миша працює в діапазоні 2.4 GHz, на відстані до 10 м. Plug & Play: Android, iOs, Windows або MacOS і ніякого додаткового ПЗ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 11 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | samo.black |
| Вага | 0,1 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 18 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | 8056cdbc-56f1-41b6-886d-84565965b6bb мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴



