


Автомобільний інвертор Energenie на 500 Вт (EG-PWC500-01)
2 260 ₴
1 883 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 114002
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Автомобільний інвертор потужністю 500 Вт з одною розеткою
Дозволяє підключати будь-яку електроніку з живленням від змінного струму (макс. 500 Вт), наприклад, ноутбуки, зарядні пристрої для мобільних телефонів / фотоапаратів, електричні інструменти тощо
Автоматичний захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання
Вентилятор охолодження з термостатичним керуванням забезпечує стабільне електропостачання
Світлодіодний та звуковий індикатор стану
Змінний запобіжник.
Характеристики:
Вхід: 10-16 В постійного струму (акумулятор напряму)
Вихід: 230 В змінного струму +/-10% при 50 Гц (+/-3 Гц), модифікована синусоїда
Вихідна потужність: 500 Вт безперервної потужності (пікова потужність 1000 Вт)
Запобіжник: 35 А х2 шт. (зовнішній)
Вихідна потужність USB: 5 В/2.1 А
Рекомендована робоча температура: +0...+40°C
Матеріал: алюміній та пластик
Кабель: кільцеві клеми 80 см (6 мм2), клеми 30А
Розміри: 180 x 120 x 63 мм
Вага нетто: 1.05 кг.
Заходи безпеки:
Автомобільний прикурювач зазвичай забезпечує потужність до 240 Вт. Підключіть інвертор безпосередньо до акумулятора автомобіля, дотримуючись полярності.
Тип пакування: Картонна коробка
Розмір пакування товару: 265х200х90 мм.
Вага товару у пакуванні: 1577 г.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.577 кг |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG-PWC500-01 |
| Вага (кг) | 1,05 кг |
| Вольтметр | Немає |
| Висота | 26.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 9 см |
| Захист | Захист від короткого замикання/Захист від перегрівання/Захист від перевантаження |
| Індикації | Світлодіодний індикатор |
| ККД, | 90 % |
| Максимальна потужність | 1 кВт |
| Максимальне значення вхідної напруги | 16 |
| Мінімальне значення вхідної напруги | 10 В |
| Мoдель | EG-PWC500-01 |
| Напруга на вході | 12 В |
| Напруга на виході | 230 В |
| Новинка | Немає |
| Номінальна потужність | 0.5 кВт |
| Особливості | a35cf1c4-f2ed-48fd-abd0-3fc38818ad8f |
| Під'єднання вхідне | Акумулятор автомобіля |
| Під'єднання вихідне | USB х 1/Розетка 220 х 1 |
| Розміри | 286d4241-88b6-4f13-a06d-7013d7e89dc1 мм mm |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Перетворювач DC-AC |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 883 ₴


