Автомобільний інвертор EnerGenie EG-PWC-PS2000-01 2000W
12 127 ₴
10 106 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 113861
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний інвертор потужністю 2000 Вт з однією розеткою та чистою синусоїдою на виході Дозволяє підключати будь-яку електроніку з живленням від мережі змінного струму (макс. 2000 Вт), наприклад, ноутбуки, Hi-Fi або відеообладнання, зарядні пристрої для мобільних телефонів/камер, електроі і т. д. Вбудований захист від перевантаження, короткого замикання і зворотної полярності, а також вбудований вентилятор, що охолоджує, забезпечують стабільне живлення Світлодіодний індикатор стану і звуковий сигнал Можливість дистанційного керування (пульт керування в комплект не входить) Характеристики Вхід: 10-16 В постійного (Акумулятор безпосередньо) Вихід: 230 В змінного струму +/-10% при 50 Гц (+/-1 Гц), чиста синусоїда, THD <3%, ККД 88% Вихідна потужність: безперервна потужність 2000 Вт (пікова потужність 4000 Вт) Внутрішній захист від перевантаження струмом на виході: 11.3 А Вихідна потужність USB: 5 В / 2.1 А Рекомендована робоча температура: +0...+40°С при 100% навантаженні; до 60°C при 50% навантаженні Матеріал: алюміній та пластик Кабель: 80 см (25 кв.мм), кільцеві клеми, клема 250 А Розміри: 320 x 220 x 90 мм Вага: 4.65 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Ширина | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG-PWC-PS2000-01 |
| Вага (кг) | 4,65 кг |
| Висота | 43 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Захист | Захист від короткого замикання/Захист від перегрівання/Захист від перевантаження |
| ККД, | 88 % |
| Напруга на виході | 230 В |
| Розміри | 4d358e4b-8d83-4401-a628-714402fc3069 мм mm |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 106 ₴









