


Автомобільний інвертор Energenie на 1200 Вт (EG-PWC1200-01)
4 747 ₴
3 956 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 113999
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
1200-ваттний автомобільний інвертор
Підходить для побутової електроніки зі споживанням до 1200 Ватт: ноутбуків, зарядних пристроїв телефонів, фотокамер, для пилососів, електроінструментів та ін.
Захист від перевантажень, короткого замикання та вбудований вентилятор охолодження забезпечують надійне живлення ваших пристроїв
Світлодіодна та звукова індикація.
Характеристики:
Вхід: 10-16 В постійного струму (акумулятор безпосередньо)
Вихід: 230 В змінного струму +/-10% при 50 Гц (+/-3 Гц), модифікована синусоїда
Вихідна потужність: 1200 Вт безперервної потужності (пікова потужність 2400 Вт)
Запобіжник: 45 А x4 шт. (внутрішній)
Вихідна потужність USB: 5 В/2.1 А
Рекомендована робоча температура: +0...+40°C
Матеріал: алюміній та пластик
Кабель: кільцеві клеми 80 см (10 кв.мм), клеми 100 А
Запобіжні заходи:
Автомобільний прикурювач зазвичай забезпечує потужність до 240 Вт. Підключіть інвертор безпосередньо до акумулятора автомобіля, дотримуючись полярності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.556 кг |
| Ширина | 11.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EG-PWC1200-01 |
| Вага (кг) | 2,12 кг |
| Вольтметр | Немає |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 8.5 см |
| Захист | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження |
| Індикації | Світлодіодний індикатор/Звуковий сигнал |
| ККД, | 91 % |
| Максимальна потужність | 2.4 кВт |
| Максимальне значення вхідної напруги | 16 |
| Мінімальне значення вхідної напруги | 10 В |
| Мoдель | EG-PWC1200-01 |
| Напруга на вході | 12 В |
| Напруга на виході | 230 В |
| Новинка | Немає |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Особливості | a35cf1c4-f2ed-48fd-abd0-3fc38818ad8f |
| Під'єднання вхідне | Акумулятор автомобіля |
| Під'єднання вихідне | USB х 1/Розетка 220 х 1 |
| Розміри | f838516e-c9f9-4d37-a68f-d338c6394464 мм mm |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Перетворювач DC-AC |
| Форма вихідної напруги | Модифікована синусоїда |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 956 ₴


