Особливості:
Ергономічні ковпачки для кнопок;
Ефект райдужного підсвічування;
"Гарячі" клавіші для швидкого керування (Мультимедіа/Яскравість);
Водостійка конструкція клавіатури;
Гумові ніжки для надійної основи;
Функція Anti-Ghosting
Чудова ергономіка клавіш
Увігнуті капелюшки клавіш гарантують комфортні відчуття під час гри та при наборі тексту.
Райдужне підсвічування
Підсвічування клавіатури GK20 підтримує візуальний ефект веселка, яскравість якого регулюється користувачем.
Яскраве підсвічування клавіатури
Хочете побачити свою клавіатуру з повнокольоровим підсвічуванням? Перевірте тут!
"Гарячі" клавіші для швидкого керування
Зручні "гарячі" клавіші клавіатури GK20 дозволяють налаштовувати яскравість, змінювати гучність без встановлення програмного забезпечення.
Водостійке покриття
Водостійке покриття надає клавіатурі MSI GK20 надійності та полегшує його чищення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір підсвічування | RGB |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VIGOR GK20 UA |
| Вага | 1,17 |
| Вага (кг) | 0,867 кг |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 23 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Мoдель | MSI Vigor GK20 |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Сумісність з ОС | Windows |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Ширина | 47.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴







