2 дні
Мишка AOC AGM600 ігрова, 16000dpi., 10кн., RGB PMW3389 Kailh switch чорна
2 341 ₴
1 951 ₴
- В наявності
- Код: 114190
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мишка для правої руки AOC AGM600 з високотехнологічним оптичним сенсором Pixart PMW3389 миттєво перетворить усі ваші рухи в ігрові дії.
Роздільна здатність сенсора 16 000 DPI забезпечує високу точність відстеження рухів, що особливо важливо для швидкісних ігор. Кнопка зміни роздільної здатності дозволяє легко налаштувати необхідний DPI. Правильно підібраний DPI полегшує керування чутливістю та швидкістю мишки під час гри чи роботи.
Технологія NVIDIA Reflex Analyzer аналізує час затримки системи, допомагає ідентифікувати причину її виникнення та надає рекомендації з оптимізації.
З надійними перемикачами Kailh мишка AOC AGM600 вирізняється своєю довговічністю, вона без проблем витримує до 80 млн натискань.
Програмне забезпечення AOC G-Menu дозволить визначити функції всіх десяти кнопок мишки та здійснити синхронізацію її підсвічування Light FX Sync RGB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 12.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AGM600B |
| Вага | 0,254 |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 5.5 см |
| Розмір миші | Велика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 951 ₴









