Компактна бездротова миша з розширенням 1600 DPI та технологією Blue LED HP Z3700 (758A8AA) забезпечує надійне з’єднання та високу точність відстеження рухів на будь-яких рівних поверхнях.
Ергономічний дизайн миші дозволяє зручно розмістити руку, вона не втомлюватиметься навіть під час тривалої роботи. Миша призначена для роботи як правою, так і лівою рукою.
Підключайте мишу, використовуючи один із двох можливих способів – бездротове з’єднання на частоті 2,4 ГГц через ключ USB-A або бездротове з’єднання Bluetooth 5.0. Вона підтримує підключення Plug-and-Play та шифрування даних AES.
Живлення миші здійснюється від однієї батарейки АА, ємності якої вистачає до 16 місяців роботи.
Миша HP Z3700 сумісна з пристроями, які працюють на операційних системах Windows 11; Windows 10; macOS; Chrome OS.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 10.9 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 758A8AA |
| Вага | 0,105 |
| Висота | 8.2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 4.2 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Розмір миші | Середня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴







