

Карта пам'яті MicroSDXC 64GB UHS-I/U3 Class 10 Apacer (AP64GMCSX10U8-R) + SD адаптер
770 ₴
642 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 70563
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відповідає останньому сертифікаційному стандарту SD Association Application Performance Class A2, забезпечуючи мінімальну продуктивність довільного читання 4000 IOPS і продуктивність довільного запису 2000 IOPS, а також швидкість послідовної передачі не менше 10 МБ/с. додатків, забезпечити кращу продуктивність довільного доступу та виконання, прискорити додатки, що зберігаються на картах пам'яті, пропонує користувачам швидшу роботу та більш плавне мобільне життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Тип карти пам'яті | microSDHC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AP64GMCSX10U8-R |
| Вага | 0,001 |
| Зовнішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 100 МБ/с |
| Внутрішня швидкість передачі даних (Мб/сек) | 80 МБ/с |
| Висота | 1 см |
| Гарантійний термін (міс) | 60 міс |
| Глибина | 11.5 см |
| Клас швидкості | UHS-I/U3 Class 10 |
| Клас швидкості відео | V30 |
| Об'єм жорсткого диску (ГБ) | 64 ГБ |
| Тип | microSD |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴


