


Миша бездротова Logitech G Pro X Superlight 2 Magenta (910-006797)
7 183 ₴
5 986 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 112717
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПРОФЕСІЙНА ІКОНА ЕВОЛЮЦІОНУВАЛА Швидше. Точніше. Створено для перемоги у чемпіонатах. Наступне покоління нашої професійної ігрової миші вагою всього 60 г. Удосконалена завдяки співпраці з найкращими гравцями світу. ГРАЙТЕ З ПРОФЕСІЙНОЮ ТОЧНІСТЮ Нова розробка гібридних оптико-механічних перемикачів LIGHTFORCE забезпечує точність та надійність на іграх найвищого рівня. ТОЧНЕ КАЛІБРУВАННЯ СЕНСОРА Відчуйте надійне відстеження понад 500+ IPS, до 32 000 DPI та точне калібрування сенсора з найпродуктивнішим датчиком у геймінгу. ШВИДКА ЧАСТОТА ОБНОВЛЕННЯ Надійність технології LIGHTSPEED – тепер покращена для швидкої частоти оновлення порівняно з попереднім поколінням. ПЛАВНІСТЬ І БЕЗШОВНІСТЬ Глайди з нульовим вмістом PTFE забезпечують комфортну плавність руху. ДО 95 ГОДИН ГРИ Розрахована на довгу гру, до 95 годин постійного використання – знищуючи більше бар'єрів між вами та вашою грою. ТЕХНОЛОГІЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ Найпопулярніша миша для кіберспорту, вдосконалена. Тепер із частотою опитування 2K, роз'ємом USB-C, живленням на 95 годин та сумісністю з технологією POWERPLAY.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 7 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006797 |
| Вага | 0,12 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 17.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Розміри | 9c9a8192-4744-414c-9e5e-d0317699b85a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 32000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 986 ₴


