Спортивний годинник GARMIN Lily 2 Cream Gold with Tan Leather
17 687 ₴
14 739 ₴
- Готово до відправки
- Код: 106917
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний годинник GARMIN Lily 2
Стильний розумний годинник GARMIN Lily 2 ідеально підійде до будь-якого образу, оскільки має металевий корпус і красиві візерунчасті лінзи. Крім того, одним швидким торканням або поворотом зап'ястя Lily 2 відобразять усі необхідні дані на дисплей, а корисні датчики та тривалий час роботи робить годинник максимально корисним помічником.
Сучасний та стильний дизайн
До 5 днів автономної роботи
Повний спектр датчиків та сенсорів
Зручна програма для смартфона
Технологія BODY BATTERY
Відстежуйте рівень енергії свого тіла, щоб знайти найкращий час для активності та відпочинку та максимальної ефективності Ваших тренувань.
Моніторинг сну
Розширене відстеження сну в годиннику Garmin Lily 2 враховує безліч факторів, щоб допомогти вам зрозуміти ваш сон. Крім основних відомостей, таких як час засинання та пробудження, ви можете бачити час, коли ви не спали, і скільки часу ви провели у ключових стадіях сну (легкий, глибокий, швидкий сон).
Garmin Pay працює з багатьма кредитними та дебетовими картами великих банків. Додайте карти в свій гаманець Garmin Pay, ви зможете користуватися всіма перевагами своїх фізичних карток прямо на своєму зап'ясті.
Точний GPS
Підключіться до GPS синхронізованого смартфона, щоб отримати точне відстеження під час прогулянок, поїздок та пробіжок на свіжому повітрі.
Стан варіабельності частоти пульсу
Моніторинг стану ритму серця допомагає краще зрозуміти загальний стан здоров'я, відновлення та спортивної форми під час сну та дозволяє адаптуватися до інтенсивності тренувань.
Ранковий звіт
Отримайте детальні дані про ваш сон, відпочинок і прогнози тренувань, як тільки ви прокинетеся, а також статус ВСР і погоду. Ви навіть можете налаштувати свій звіт так, щоб він відображав те, що ви бажаєте бачити.
Відстеження жіночого здоров'я
Отримайте повну інформацію про жіноче здоров'я за допомогою спеціальної функції від GARMIN. Переглядайте відомості про цикл разом з іншими даними у програмі Garmin Connect на синхронізованому смартфоні, щоб виявляти закономірності та вносити позитивні зміни.
Відстеження Вашого стресу
На діаграмі стресу на вашому годиннику GARMIN Lily 2 або в додатку Garmin Connect відображаються помаранчеві смуги, коли рівень стресу перевищує 25. Нижче рівня 25 діаграма стресу стає синьою. Цей контраст є ключем до визначення напруженого та розслабленого станів.
Дані про стан дихання
Нормальна частота дихання дорослої людини у стані спокою становить від 12 до 20 вдихів за хвилину. Це значення може змінюватись від людини до людини, залежно від навантаження. GARMIN Lily 2 дозволяє отримати повну інформацію про стан дихання для дотримання балансу навантаження на організм.
Контроль за вживанням рідини
GARMIN Lily 2 дозволяє стежити та встановить щоденну мету щодо вживання рідини за умовчанням залежно від вашої статі та навантаженості на організм протягом дня.
Помічник з танців
Поліпшуйте свої навички в різних танцювальних стилях, включаючи Zumba, Afrobeat, Bollywood, EDM, та багато іншого за допомогою годинників Garmin Lily 2.
Збір даних з інтенсивності тренувань
GARMIN Lily 2 автоматично відстежують хвилини помірної та активної активності протягом тижня. Інтенсивні тренування враховуються двічі, щоб відобразити велику користь, яку вони приносять вашому організму, порівняно з помірною інтенсивністю. У годиннику GARMIN Lily 2 задане значення за умовчанням для щотижневих хвилин інтенсивності становить 150, але ви можете змінити цю мету відповідно до ваших особистих потреб.
Ваш фітнес-вік
Фітнес-вік – це оцінка того, наскільки ви у хорошій формі порівняно з вашим фактичним віком. Вважайте значення фітнес-віку корисним нагадуванням про те, що здоровий вибір та регулярна фізична активність можуть допомогти вам почуватися свіжим та бадьорим.
Розумні повідомлення
Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та сповіщення прямо на годинник при синхронізації зі смартфоном Apple або Android. Ви можете навіть відповідати на повідомлення, якщо у вас є телефон Android.
Сучасні функції безпеки Garmin
Функції безпеки та відстеження, включаючи допомогу та виявлення небезпечних інцидентів, доступні в годинах GARMIN Lily 2. Якщо щось небезпечне для Вас станеться, коли ви перебуваєте в дорозі, функції допомоги негайно відправить повідомлення із зазначенням вашого розташування в реальному часі попередньо завантаженим вибраним екстреним контактів для повідомлення про небезпеку.
Garmin Connect – це інструмент для відстеження, аналізу та обміну інформацією про заняття здоров'ям та фітнесом, записані на синхронізований девайс Garmin, на мобільному пристрої або в Інтернеті.
Перегляд календаря
При синхронізації з Вашим смартфоном Ви можете легко перевіряти, які заходи або зустрічі у Вас заплановані, прямо з екрану годинника Garmin Lily 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Матеріал ремінця | Шкіра |
| Наявність SIM-карти | Нет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розумні годинники |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GNSS | GPS |
| Wi-Fi | Немає |
| Артикул | 010-02839-02/60 |
| Безконтактна оплата | Garmin Pay |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 0,2 |
| Вага (г) | 21,4 г |
| Час роботи | 5 днів за звичайного використання |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 10 см |
| Датчики і сенсори | Пульсометр/Моніторинг насичення киснем крові/Моніторинг сну/Акселерометр/Датчик освітлення/Счеч |
| Додаткові характеристики | 97c485e2-d7c6-4695-9ceb-d2c1e17054aa |
| Захист від вологи й пилу | WR 50M/5 ATM |
| Захист екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Кількість режимів тренування | 21-50 |
| Лінійка | Lily |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал корпусу/ремінця | Алюміній/Шкіра |
| Мoдель | Lily 2 |
| Модельний ряд | 2024 |
| Музика безпосередньо з пристрою | Немає |
| Новинка | Немає |
| Операційна система | Інша |
| Особливості | Garmin Pay/Будильник/Таймер/Частота серцевих скорочень/Частота дихання/Контроль денної активності |
| Харчування і автономність | 812352c9-a0fb-4c2e-a210-a6ef4e1f9714 |
| Підтримка зовнішніх датчиків і сенсорів | Так |
| Підтримка фірмових технологій | Connect IQ |
| Стать | Жіночі/Для дорослих |
| Пульсоксиметр | Немає |
| Розмір | 35.4 мм |
| Розмір дисплея | 25 мм |
| Розмір дисплея (дюйм) | 1 " |
| Розміри | c9506cb5-83a3-4e5d-bb2c-068a78b1c95e мм mm |
| Роздільна здатність дисплея | 240 x 201 |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Серія | Lily 2 |
| Сумісність з | Android/iOS |
| Спортивні режими | Силові тренування/HIIT/Кардіо/Еліптичні тренування/Гребля на тренажері/Танці/Ходьба/Пілатес/Йог |
| Способ упаковки | 3011a1f4-2480-4a80-87f6-d20a17be7e2c |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип зарядки | Провідна |
| Тип матриці | TFT LCD |
| Тип ремінця | Спортивний |
| Повідомлення | SMS/Будильник/Підрахунок калорій/Підрахунок кроків/Собичення календаря/Соціальні мережі/Електронна пошта/Уве |
| Рівень водостійкості (АТМ) | 50 м |
| Форма дисплея | Круглі |
| Колір корпусу/ремінця | Кремовий/Коричневий |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Ширина | 10 мм |
| Ширина (змінного) ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 739 ₴










