Миша A4Tech F4 Black USB V-Track
Ігрова миша A4Tech F5 USB - це відмінне рішення для геймерів як початківця, так і професіоналів. Посилений V-лазерний промінь (технологія V-Track) глибоко проникає в структуру поверхні, завдяки чому миша швидко і чітко працює на будь-яких покриттях. Миша працює навіть на об'ємній хутряній поверхні!
5 режимів з кольоровим індикатором
Максимальна роздільна здатність - 3000 dpi. Роздільна здатність перемикається кнопкою «DPI», яка підсвічується різними кольорами в залежності від обраного дозволу.
Час відгуку кнопок миші до 1 мс
Мінімальний час відгуку дає перевагу в комп'ютерних іграх, що дозволяє моментально реагувати на дії супротивників під час гри. У звичайної миші час відгуку складає в середньому 16 мс.
Вбудована пам'ять 160 Кб
Тепер у вас є унікальна можливість запрограмувати мишку виконувати будь-які ігрові дії одним кліком! Створюйте свої скрипти і інтегруйте їх у вбудовану пам'ять вашої миші. Грайте на будь-яких комп'ютерах, зберігши ваші унікальні установки в пам'яті миші. Для цього просто скористайтеся зручним і наочним редактором скриптів Oscar, який ви знайдете на компакт-диску.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F5 USB (Mystic Black) |
| Вага | 0,283 |
| Вага (г) | 145 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 24 см |
| Додаткові функції | Вбудована память: 160 КБ, Частота опитування шини: 125/250/500/1000 Гц |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кількість клавіш миші | 7 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | F5 |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | ac0484-7833-423b-ba1e-5077365e2abd мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 3000 DPI |
| Сумісність з | 1480 |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
Інформація для замовлення
- Ціна: 774 ₴







