2 дні
Комплект бездротовий (клавіатура, миша) A4Tech FG1012 Black USB
1 073 ₴
894 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 60993
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабільне з'єднання: бездротовий зв'язок на частоті 2.4 ГГц забезпечує потужне та надійне з'єднання на відстані до 10-15 м. Plug & Play, один невеликий нано-ресивер підключає мишу та клавіатуру до вашого комп'ютера. Просто підключіть його до порту USB, і ви готові до роботи.
Особливості
Гладкі закруглені квадратні кейкапи. Гладкі квадратні кейкапи для клавіш розширюють область введення для більш точного набору тексту
Доступ до мультимедійних клавіш. Один дотик для доступу до 12 мультимедійних та інтернет-функцій за допомогою клавіш FN+ F1-F12
Лазерне нанесення символів. Нанесення клавіш ніколи не зітреться
Система дренажних отворів. Зливні отвори призначені для безпечного витікання води без шкоди для клавіатури
Високоеластичний силікон. Високоеластична силіконова мембрана для комфортного набору тексту
Більше широке колесо прокручування. Більш широке колесо прокручування забезпечує комфорт при тривалому використанні
До 12 місяців від батареї. Продовжте інтервал між замінами батарей завдяки енергоефективній технології. Найвища якість - гарантія на термін понад 12 місяців
Постійна стабільність бездротової мережі. Удосконалене потужне бездротове з'єднання 2.4 ГГц з відстанню до 10-15 м
Автоматичне енергозбереження. Автоматичне 4-рівневе енергозбереження. Режим сну через 0.2 з бездіяльності
Життєвий цикл 5 мільйонів кліків. Найвища якість - гарантія понад 5 мільйонів кліків
8-в-одному. 8 жестів для виконання різних дій
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FG1012 (Black) |
| Вага | 0,826 |
| Вага (г) | 67 г |
| Висота | 16.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | c05ae97e-306f-4414-b333-d3bde0513f57 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 894 ₴







