Простий дизайн ідеально підходить для повсякденної роботи.
Особливості
Високоточна оптична технологія: оптичний сенсор з високою роздільною здатністю (1200 DPI) забезпечує плавне і точне відстеження
Зручний симетричний дизайн: симетричний дизайн миші дозволяє працювати як правою, так і лівою рукою
Розширене колесо прокрутки: збільшена ширина колеса прокрутки полегшує управління мишею, дозволяючи домогтися максимальної продуктивності під час роботи
Колесо 4D-прокрутки: чотири напрямки прокрутки - горизонтально та вертикально
8-в-одному: дозволяє призначити на кнопку програмування виконання різних дій за допомогою 8 рухів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 10 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FM12 (Panda) |
| Вага | 0,157 |
| Вага (г) | 104 г |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 4 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴





