



Миша DEFENDER (52053) Prime MB-053, 6D, 800-1600dpi, BLACK, wireless, silent
272 ₴
227 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 101256
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3 режими розподільної здатності миші 800/1200/1600 dpi Accurate and reliable Pixart 3065 sensor Безшумне натиснення кнопок Кнопка зміни роздільної здатностi Прогумоване колесо прокручування Міцне, приємне на дотик прогумоване покриття Міцні тефлонові ніжки легко ковзають по поверхні столу Ергономічна форма Радіус дії — 10 м Багатофункціональне програмне забезпечення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 52053 |
| Вага | 0,08 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 33d9a272-174a-44e4-83fb-a2736a6ee188 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴


