Клавіатура Logitech MX Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Space Gray
5 494 ₴
4 578 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 116956
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТВОРЕНА ДЛЯ МАС MX Keys Mini для Mac оптимізовано для macOS та iPadOS. З розкладкою клавіш для Mac, дизайном у відповідних Apple кольорах, що гармонійно доповнює вашу Apple екосистему. ПЛАВНИЙ ДОСВІД НАБОРУ ТЕКСТА Профіль клавіатури, схожий на ноутбук, з клавішами сферичної форми, що відповідають вашим пальцям, забезпечують швидкий, плавний і точний набір на цій бездротовій Bluetooth-клавіатурі для Mac АВТОМАТИЗАЦІЯ . Налаштуйте кілька дій одним натисканням клавіші за допомогою Logi Options+ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ПОПЕРЕДНЬО НАСТРОЮВАЛЬНІ "Розумні ДІЇ" Ми включили попередньо налаштовані "розумні дії", вони автоматизують найбільш поширені завдання. ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ДО ТРОХ ПРИСТРІЙ APPLE Легко перемикайтеся між трьома пристроями Apple. Сумісний з MacOS, iPadOS, iOS. РОЗУМНЕ ПІДСВІТЧЕННЯ Підсвічені клавіші реагують на руки, що наближаються, і автоматично адаптуються до освітлення в приміщенні. Контролюйте тривалість та яскравість підсвічування в Logi Options+. БІЛЬШЕ КОМФОРТУ. ГЛУБШИЙ СТАН. Працюйте з комфортом та довгий час завдяки низькопрофільному дизайну та оптимальному куту нахилу клавіатури, що сприятливо впливає на положення зап'ястя. ШВИДКА ЗАРЯДЖЕННЯ ЧЕРЕЗ USB C Працює до 10 днів при повному заряді або до 5 місяців без підсвічування. Заряджайте пристрій за допомогою кабелю USB-C. БЕЗКОШТОВНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ Просто перемикайтеся між пристроями Apple (до трьох пристроїв одночасно). Сумісний з MacOS, iPadOS, iOS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 80 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-012652 |
| Вага | 0,74 |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 31.5 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Корпус | Металлический |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Класичні |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 2a797e76-1393-49cf-8e5e-99c630ad09d4 мм mm |
| Сумісність з ОС | iOS |
| Способ упаковки | 7389d968-0c6a-4bf2-a91d-1935cb270725 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 578 ₴











