Клавіатура Logitech Signature Slim K950 US OffWhite USB (920-012466)
4 753 ₴
3 961 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 116958
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клавіатура Logitech Signature Slim K950 - це не просто інструмент для роботи, це джерело натхнення, що дозволяє вам працювати ефективно з будь-якого місця, будь то ваш будинок або будь-яка інша точка світу, і залишатися на зв'язку зі світом навколо вас. Незалежно від завдань, що стоять перед вами, з цією клавіатурою ви зможете їх виконати із задоволенням. Завдяки функції легкого перемикання між трьома пристроями одним натисканням, клавіатура Signature Slim K950 забезпечує зручність у роботі. Вам не потрібно витрачати час на пошуки потрібного пристрою – все зроблено швидко та ефективно. За допомогою швидкого скорочення та програми Logi Options+, ви зможете зробити набагато більше, ніж ви уявляли. Налаштуйте ваш робочий простір так, щоб він максимально відповідав вашим потребам. Це доступно як для Windows, так і MacOS. Клавіатура Signature Slim легко підключається до будь-якої платформи через бездротовий зв'язок незалежно від операційної системи пристрою. Вона підтримує підключення до Windows, MacOS, ChromeOS, Linux, iPadOS, iOS та Android, що робить її універсальним інструментом для всіх ваших потреб. Функції з одного натискання дозволяють швидко виконувати різні завдання як удома, і на роботі. Від відтворення музики до регулювання гучності ця клавіатура просто незамінна. Зробіть свій робочий простір ще краще із клавіатурою Logitech Signature Slim K950. Ця стримана і надійно побудована клавіатура з повнорозмірним набором тексту в стилі ноутбука виготовлена з використанням повторно переробленої пластмаси, що робить її не тільки зручною, а й екологічною.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Кількість клавіш клавіатури | 102 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 920-012466 |
| Вага | 0,9 |
| Висота | 45 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 3 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Джерело живлення | 2 х ААА |
| Корпус | Пластиковий |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Новинка | Немає |
| Особливості клавіш | Класичні |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 4c617ba0-55f4-421e-b78d-9be8794688a1 мм mm |
| Розкладка | Eng/Ukr |
| Сумісність з ОС | Chrome OS |
| Способ упаковки | 207c8b8a-99e1-4be4-b889-c27b7d5be6bc |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Так |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 961 ₴











