2 дні
Мишка Trust Voxx Rechargeable Ergonomic WL Black
1 866 ₴
1 555 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 89193
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша з цифровим екраном і ергономічним похилим корпусом для максимальної зручності
використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 8 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23731_TRUST |
| Вага | 0,23 |
| Вага (г) | 149 г |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 13 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Кількість клавіш миші | 9 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для правої руки |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | 27b57959-95f1-4565-90a9-4417ae2f5f11 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 - 1600 - 2000 - 2400 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴











