Акумуляторна бездротова миша з сучасним дизайном, прогумованим покриттям та можливістю заряджання акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 4 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 25039_TRUST |
| Вага | 0,139 |
| Вага (г) | 73 р |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Інтерфейс підключення | USB/Wireless |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Розміри | з29b8466-e8ab-433e-a48e-e90c247b8bca мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1200 - 1600 DPI |
| Способ упаковки | ad3f87e5-a97a-4be8-8753-a66c65f54961 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴








