2 дні


ДБЖ NJOY Echo Pro 3000 (UPOL-OL300EP-CG01B)
24 905 ₴
20 754 ₴
- В наявності
- Код: 69696
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це серія за співвідношенням ціна/якість із онлайновою топологією, з усіма найважливішими функціями у комерційному середовищі. Він пропонує найкраще співвідношення ціни та можливостей з нашого асортименту он-лайн ДБЖ. захисту офісу, що пропонує всі функції, які можуть знадобитися в цьому випадку. Echo Pro виробляє менше 40 дБ шуму, що можна порівняти з навколишнім шумом у міських умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.08 кг |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | Echo Pro 3000 |
| Вага (кг) | 21,3 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 7 хв |
| Висота | 42 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 2 400 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 208 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 20 см |
| Додаткові характеристики | Захист від короткого замикання/Захист від перевантаження/Фільтрація перешкод/Звукова сигналізація/Холодний з |
| Кількість Euro-розеток | 4 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 80 - 300 В |
| Мoдель | Echo Pro 3000 |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/RS-232/Smart-Slot |
| Розміри | f5f92340-cb92-41b7-9a7e-63318dffe704 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 40 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 754 ₴


