ДБЖ Eaton 9E 1000i Rack2U
ДБЖ Eaton 9SX 1000i Rack2U (9SX1000IR) широко використовується в таких сферах, як інформаційні технології, телекомунікації, обробка інформації, медицина та багато інших. Ця модель ДБЖ допомагає організувати постачання електрики промислових споживачів при відключенні електромережі.
Ключові особливості ДБЖ Eaton 9SX 1000i Rack2U (9SX1000IR)
Зазначимо, що при виробництві цієї та інших моделей зазначеного обладнання компанія також запатентувала понад 120 різних винаходів, що допомогло зайняти лідируючі місця серед усіх інших відомих виробників ДБЖ.
При такому показнику потужності, що подається даний пристрій виділяється компактними габаритами та значним ступенем пило- вологозахисту, що робить реальною установку в різних приміщеннях. Приваблює збільшений ресурс робітник у порівнянні з іншими моделями інших виробників, що мають схожі характеристики.
Зазначена модель оснащується АКБ із великим робочим ресурсом. А також свою роль відіграло застосування унікальних пристроїв зарядних, а також фірмової технології підзарядки. Також варто звернути особливу увагу на прийнятну вартість ДБЖ Eaton 9SX 1000i Rack2U (9SX1000IR).
Плюси ДБЖ Eaton 9SX 1000i Rack2U (9SX1000IR)
Всі споживачі, які надали свій вибір зазначеної моделі джерел безперебійного живлення, відзначають наступні переваги Eaton 9SX 1000i Rack2U (9SX1000IR):
- Максимальна надійність та висока швидкість переходу в автономний формат при відключенні основного живлення.
- Проста схема обслуговування сервісного, чудова ремонтопридатність.
- збільшення потужності.
- Допускається включення тих самих пристроїв у єдину систему, що дозволяє організувати масштабування.
- Застосування забезпечення програмного забезпечення, яке спростило контроль за режимами роботи ДБЖ, технічну діагностику при несправностях.
- Це обладнання помітно відрізняється добрими комунікаційними можливостями, сумісністю з різною віртуальною інфраструктурою.
- Наявність інформаційного дисплея, на який виводиться інформація російською мовою.
- Робота у зв'язці з генераторами.
- Високий коефіцієнт потужності та невеликий КНІ.
- ДБЖ Eaton 9SX 1000i Rack2U (9SX1000IR) вважається одним із найкращих варіантів спеціального обладнання для організації успішних систем електропостачання безперебійного в абсолютно різних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Ширина | 44 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 9E1000IR |
| Вага (кг) | 17,6 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 15 хв |
| Висота | 9 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 900 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 208 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 44 см |
| Кількість розеток IEC | 4 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 190 - 276 В |
| Мoдель | 9E 1000IR |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/RS-232/Smart-Slot |
| Розміри | 2167366b-5099-4685-9743-08f9de44294f мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для ПК |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 105 ₴








