ДБЖ Eaton 9SX 1500i Rack2U
ДБЖ Eaton 9SX — це нове однофазне джерело безперебійного живлення подвійного перетворення. Потужність джерела становить 5, 6, 8 або 11 кВА. 9SX має найвищий у своєму класі джерел ККД і високу щільність потужності. Серія Eaton 9SX приходить на зміну серіям Eaton 9125 (5000 і 6000ВА), Eaton 9135 та Eaton 5125.
Особливості:
- Технологія подвійного перетворення Eaton 9SX постійно контролює потужність джерела і регулює напругу та частоту.
- 95% ефективності в онлайн-режимі подвійного перетворення забезпечують 9SX найвищий рівень ефективності у своєму класі ДБЖ, дозволяючи знизити витрати на охолодження та електроенергію.
- 9SX має коефіцієнт потужності 0.9, чим забезпечує на 28% енергії більше, ніж інші аналогічні ДБЖ у своєму класі. Це дозволяє під'єднати до ДБЖ більше серверів, ніж іншим ДБЖ з меншим значенням коефіцієнта потужності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Ширина | 9 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 9SX1500IRACK2U |
| Вага (кг) | 18,4 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16 хв |
| Висота | 44 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 350 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 200 - 240 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 44 см |
| Додаткові характеристики | Сухі контакти/дисплей/Гір'яча заміна батарей/Звукова сигналізація/Захист від перевантаження/Захист від до |
| Кількість розеток IEC | 6 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 6 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 500 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 190 - 276 В |
| Мoдель | 9SX1500IR |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/RS232/RPO/Сухі контакти |
| Розміри | a7e9a37a-29df-4ead-9d1f-7540fe93002c мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для серверів |
| Способ упаковки | 24bf7e90-7db7-4068-9560-b11585c1d1e4 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Безперервної дії (on-line) |
| Рівень шуму (дБ) | 43 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 507 ₴






