ДБЖ Eaton 9SX 1000i
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9SX1000I) в конфігурації "вежа" оптимально підійде для різної комп'ютерної та офісної техніки. Завдяки наявності декількох впроваджених технологій пристрій забезпечує високий рівень захисту підключеного обладнання.
Особливості джерела безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9SX1000I):
Потужність ДБЖ Eaton 9SX 1000VA (9SX1000I) становить 900 Вт (максимальна - 1000 Вт). Форма вихідної напруги - правильна синусоїда. Завдяки цьому пристрій здійснює миттєвий перехід на живлення від акумуляторних батарей, тому незбережені дані не загубляться, а сама комп'ютерна техніка не вийде з ладу. Оптимально підходить ця модель для захисту приладів з індуктивним навантаженням, чутливим до стрибків напруги в мережі. Подвійне перетворення джерела безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9SX1000I), яке в нашому магазині можна придбати за 40 659 грн, дає змогу контролювати параметри вхідної мережі, регулюючи частоту і напругу.
Переваги джерела безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9SX1000I):
- Ціна джерела безперебійного живлення Eaton 9SX 1000VA (9SX1000I) приваблива для багатьох покупців. Але ця модель від компанії Eaton також вирізняється такими плюсами:
- "Гаряча" заміна батарей. Тобто вона може проводитися без відключення пристрою від мережі.
- Технологія Eaton ABM. Завдяки їй термін служби батарей збільшено до 50%.
- Відображення інформації на дисплеї. Легке управління - інтерфейс 8 мовами, включно з російською.
- Лічильник заміни батарей. Користувач буде завжди в курсі, коли потрібно замінити акумулятор.
- Підрахунок енергоспоживання. Відображається на панелі у кВт·год.
- Можливість перезавантаження обладнання в дистанційному режимі. Керування стає простішим.
- Можливість підключення батарейних модулів. Завдяки цьому час автономної роботи значно збільшується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Ширина | 8.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | 9SX1000I |
| Вага (кг) | 14,8 кг |
| Час роботи при половинному навантаженні | 16 хв |
| Висота | 30.5 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 900 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 31.2 см |
| Додаткові характеристики | Байпас, Холодний старт, мережеве під'єднання |
| Кількість розеток IEC | 6 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 6 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 1 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 190 - 276 В |
| Мoдель | 9SX 1000i |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB/RS-232/Smart-Slot |
| Розміри | 5cc20cdb-368c-40b6-a6c5-7e2ae5adb56 мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | 7bae2aae-0676-4e98-a6ac-f9f2c854ebc3 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 41 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 752 ₴






