Клавіатура Asus ROG Azoth RGB WL BT Black (90MP0316-BKUA01)
13 504 ₴
11 253 ₴
- В наявності
- Код: 116955
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Геймерська клавіатура ROG Azoth: можливість персоналізації, формфактор 75%, пружна прокладка у кріпленні верхньої металевої пластини, три демпфіруючі шари, попередньо змащені механічні перемикачі ROG NX з можливістю гарячої заміни, стабілізатори клавіш, режими двокомпонентні , Технологія SpeedNova в режимі 2,4 ГГц, OLED-дисплей, 3-позиційний регулятор, три кути нахилу, підтримка Mac. Унікальна прокладка під пластиною: верхня металева пластина має силіконову прокладку та три демпфуючі шари. Три режими підключення: Bluetooth для бездротового підключення та перемикання між трьома пристроями, технологія бездротового зв'язку ROG SpeedNova, що надає до 2000 годин гри з низькою затримкою в режимі 2,4 ГГц (за умови вимкненого OLED-дисплея та RGB-підсвічування) та дротового USB- підключення. OLED-дисплей та інтуїтивне керування: перегляд інформації про систему та швидке налаштування клавіатури; вбудований 3-позиційний регулятор дозволяє швидко виконувати налаштування. Механічні перемикачі ROG NX з можливістю гарячої заміни: попередньо змащені перемикачі для плавного ходу та усунення шумів під час руху, швидке спрацювання та оптимізовані інженерами ROG криві зусилля для чудового та стабільного тактильного відчуття при натисканні. Комфортне введення тексту: попередньо змащений стабілізатор клавіш створює менше тертя для більш плавного та стабільного руху клавіш; Довговічні двокомпонентні ковпачки ROG PBT. Набір для мастила перемикачів: містить все необхідне, включаючи мастило Krytox GPL-205, для оптимізації клавіатури навіть новачками. Ергономічний дизайн: Дві пари ніжок різної висоти дозволять вибрати серед трьох кутів. Підтримка MacOS: легке перемикання між режимами Windows та MacOS.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість клавіш клавіатури | 81 шт. |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Тип клавіатури | Механічна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 90MP0316-BKUA01 |
| Вага | 1,87 |
| Висота | 10 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 38 см |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth/USB/USB-ресивер |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | d833ccb-19d2-437a-a370-92e89343c33a мм mm |
| Українська розкладка | Немає |
| Форма | Компактна (TKL) |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 253 ₴










