Коли швидкі рухи та широкі взмахи відіграють важливу роль, суперлегкий дизайн Aerox 3 забезпечує швидший та точніший час реакції у грі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SteelSeries |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 62611_SS |
| Вага | 0,22 |
| Вага (г) | 57 г |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 12 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 5f5d64df-9861-4308-bdbe-050893363d88 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 8500 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 757 ₴











