



ДБЖ Trust Paxxon 800VA UPS with 2 standard wall power outlets чорний
4 063 ₴
3 386 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120549
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний ДБЖ потужністю 800 ВА з резервним живленням від батареї і з 2 розетками. Ідеально підходить для живлення і захисту ваших електронних пристроїв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23503_TRUST |
| Висота | 22 см |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 14 см |
| Максимальна потужність (Вт) | 800 В·А |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 386 ₴


