2 дні


Клавіатура мембранна 2E KS260 106key, WL, EN/UK, білий
748 ₴
623 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120751
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мембранна бездротова клавіатура 2E KS260 є втіленням мінімалізму, функціональності та надійності. Ця модель стане вдалим вибором для тих, хто цінує елегантний дизайн і комфорт користування. Одна з головних переваг клавіатури – вологостійкість, тож немає причин надмірно турбуватися в разі випадкового потрапляння на неї рідини, адже після її видалення можна продовжувати роботу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Кількість клавіш клавіатури | 106 шт. |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-KS260WWH_UA |
| Вага | 0,6 |
| Вага (кг) | 0,425 кг |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 45 см |
| Джерело живлення | 1 х ААА |
| Розміри | c2d02e07-9c46-46b-aa8b-761095a9458d мм mm |
| Сумісність з ОС | iOS/Linux/Windows |
| Способ упаковки | acfeb847-5885-481b-b5e1-ffafbb97eb6b |
| Українська розкладка | Так |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 4 мм |
| Клавіатура | |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴


