Чохол для ноутбука HP, Protective Reversible, 14", неопрен, сірий/ліловий
1 314 ₴
1 095 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120884
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захисний двосторонній чохол HP для ноутбуків з діагоналлю 14", чорний/ліловий
З міцного неопренового матеріалу цей чохол для ноутбука
допомагає захистити ваш ПК від ударів і подряпин.
Зворотний дизайн дозволяє змінювати колір, коли забажаєте. А завдяки
застібці без блискавки дозволяє ноутбук безпечно та надійно фіксувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2F2L6AA |
| Вага | 0,22 |
| Висота | 2 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 38 см |
| Додаткові характеристики | 2bb83285-5beb-43a7-801b-7cfacb52e69a |
| Тип аксесуара | Чехол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴








