2 дні




Миша HyperX Pulsefire Haste 2 Core, RGB, WL/BT, білий
2 966 ₴
2 472 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 120827
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підключення
Бездротове
Розмір миші
Велика
Максимальна роздільна здатність сенсора, dpi
100-12000
Особливості
Для обох рук (симетричний дизайн)
Інтерфейс
Bluetooth
USB адаптер 2,4 ГГц
Кількість кнопок миші
6
Колір
Білий
Тип датчика
Оптичний
Країна-виробник товару
Китай
Вага брутто, кг
0.159
Тип
Миша
Додаткові функції
До 100 годин ігрової автономності
Зручна робоча вага 70 г
Подвійне бездротове підключення
Спеціальний датчик HyperX Custom Core Sensor
Чутливі перемикачі TTC Gold
Глайди з низьким рівнем тертя
Кнопки
Програмовані
Джерело живлення
1 x AAA
Код виробника
8R2E7AA
Комплектація
Миша, USB радіомодуль, батарейка ААА
Розміри упаковки, см (Ш х Д х В)
8.2 х 4.7 х 15.8
Розміри, мм (Ш х Д х В)
124 х 67 х 38
Дизайн
Монохромний
Сумісність із ОС
Android
Chrome OS
Linux
Mac OS
Microsoft Windows
iOS
iPadOS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HyperX |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8R2E7AA |
| Вага | 0,14 |
| Вага (г) | 61 г |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 8 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для настільного ПК/Ігрові |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Розміри | 9748116b-ea88-40f0-b036-bf27c4f76e29 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 3200 DPI |
| Способ упаковки | 889e2f7e-4738-492e-8582-cdacfa549882 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472 ₴


