Одним клацанням можна перемикатися між ультрашвидкою технологією бездротового зв'язку LIGHTSPEED з частотою відгуку 1 мс і підключенням по Blu etooth®- навіть між двома окремими пристроями. Грайте довше - і краще - завдяки високопродуктивному датчику HERO 16K. Завдяки поєднанню унікальної для пристроїв цього класу точності та енергоефективності в реальність втіляться навіть ваші найсміливіші мрії. При підключенні по Bluetooth® заряд батареї забезпечить роботу пристрою протягом 5,5 місяців. Програмуйте , тренуйтеся і перемагайте. Підвищіть свій рівень майстерності гри в королівські битви, MMO і MOBA! Цьому посприяють оптимальна кількість елементів управління миші, їх продумане розташування і конфігурація. Налаштуйте прив'язку клавіш, відточуйте команди і перемагайте. Надійне металеве коліщатко прокрутки дозволяє перемикатися між режимами покрокової і надшвидкої прокрутки. Обирайте потрібний режим, щоб швидко орієнтуватися у великих меню, оперативно обирати зброю і заклинання або налаштовувати прокрутку у вертикальному напрямку за допомогою прив'язки клавіш. Мишка оснащена нашим новітнім ігровим датчиком HERO 16K, який забезпечує відстеження без затримок і відрізняється унікальними для пристроїв цього класу показниками енергоефективності . Рівень чутливості датчика HERO 16K досягає показника 16 000 точок на дюйм при нульових значеннях згладжування, фільтрації і прискорення. Повний контроль над ситуацією у вас в руках. Підкоріть геймплей MOBA, MMO та королівських битв завдяки спеціально розробленій бездротовій ігровій миші G604 з підтримкою технології LIGHTSPEED. До ваших послуг 15 програмованих кнопок, ультрашвидка технологія подвійного підключення LIGHTSPEED і найкращий в своєму класі датчик HERO 16K. Це багатофункціональний бойовий інструмент, який дає можливість грати довше, грати краще, грати на повну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 22 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | P93s Bloody (Stone black) |
| Вага | 0,302 |
| Вага (г) | 203 г |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Додаткові функції | Інфрачервоний енкодер скролла: ресурс понад 1 млн. обертів, Швидкість відстеження: 100 дюймів/сек, Швидкість обробки: 3.61 Мпікс/сек, Металеві ніжки: ресурс понад 300 км, Оптичні перемикачі: ресурс понад 20 млн кліків |
| Інтерфейс підключення | - |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | P93s Bloody Black |
| Призначення | Ігрові |
| Наявність підсвічування | Так |
| Особливості | Додаткові клавіші |
| Розмір миші | Велика |
| Розміри | 5f6d85c3-9e11-4e6d-8f42-e3da22bc7eb8 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 3200 DPI |
| Сумісність з | Android |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952 ₴






