Не відволікай ні себе, ні оточуючих нескінченними клацаннями миші. Зосередься виключно на роботі з новою безшумною мишкою Promate Samit. Особливості: Безшумні клацання: На 90% менше звуку при натисканні на клавіші та прокручуванні колеса. Працюй у тиші та з комфортом. Ергономічний корпус: З приємного на дотик пластику, повторює форму долоні, забезпечуючи надійний хват і точне керування. 3 рівня чутливості: Перемикай швидкість курсору миші одним натисканням (1200/1600/2200 dpi). Бічні кнопки та коліщатка прокручування: Для швидкої навігації за документами та веб-сторінками. Економне використання заряду: Низьке енергоспоживання та функція сплячого режиму продовжать термін служби батареї. Стабільне з'єднання: Samit працює в діапазоні 2.4 ГГц на відстані до 10 м. Plug&Play: Windows або macOS і ніякого додаткового програмного забезпечення, тобі потрібен лише вільний USB-A порт. Нано-приймач: займає мінімум місця. Є гніздо для зберігання мишці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 17.5 мм |
| Тип | Миша |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | samit.black |
| Вага | 0,125 |
| Вага (г) | 63 г |
| Висота | 11 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 4.5 см |
| Кількість клавіш миші | 6 шт |
| Призначення | Для ноутбуків |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Особливості | Для правої руки |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | 2168d2ae-56a7-4f85-b521-e7d35d2501d0 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1200 - 1600 - 2200 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 505 ₴








