Оптична миша Maxxter Mc-331 прекрасно підійде для користувачів ноутбуків. Середній розмір, приємний колір забезпечать максимальну зручність. Оптичний датчик забезпечить точність позиціонування і високу швидкість курсора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Mc-331 |
| Вага | 0,097 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Додаткові функції | Довжина кабелю: 1.2 м |
| Кнопки | Подвійний клік |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | Mc-331 |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | d91b1ef9-2db3-4a45-a338-e671a4479f3c мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 - 1600 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴


