

ДБЖ EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 3000VA, AVR, 6xSchuko, USB
19 313 ₴
16 094 ₴
- Готово до відправки
- Код: 28558
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело безперебійного живлення з синусоїдальним вихідним сигналом
USB інтерфейс
Автоматичний регулятор вихідної напруги (AVR)
Інтелектуальний захист від перевантажень і коротких замикань
Звукове та візуальне сповіщення про події
Світлодіодна і ЖК-індикація статусу
Захист батарей від перезарядження і глибокого розряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Ширина | 32 мм |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS3000-01 |
| Вага (кг) | 28,2 кг |
| Час заряду батарей | 12 год |
| Час роботи при половинному навантаженні | 10 хв |
| Висота | 59.2 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 2 400 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 220 ± 12% |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 46.2 см |
| Додаткові характеристики | Захист від перевантажень/Захист від короткого замикання/З дисплеєм/Холодний старт/Автоматичне регулювання |
| Кількість розеток IEC | 6 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 6 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 3 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | 165 - 275 В |
| Мoдель | EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 300 |
| Новинка | Немає |
| Підключення пристрою | USB |
| Розміри | d257f01a-5410-417f-af07-3d9b97f6692a мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Правильна (чиста) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 094 ₴


