

Комплект (Клавіатура, Миша) A4Tech F1010 Black/Blue USB
888 ₴
740 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 36395
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажні отвори. Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води.
Комфортні закруглені клавіші мінімізують відчуття втоми при тривалій роботі. Легкість натискання клавіш кінчиками пальців.
Лазерне гравірування клавіш. Висока стійкість і довговічність.
Гарячі клавіші для швидкого доступу до офісних і мультимедійних додатків
Життєвий цикл кнопок. Висока якість забезпечує понад 5 мільйонів кліків.
Пилонепроникний скролл. Пиловідштовхуюча конструкція збільшує термін служби скролу.
3-рівневий регульований 1600 DPI. Регульована роздільна здатність 600/1000/1600 DPI.
М'які антиковзні гумові накладки пристрою забезпечують абсолютний комфорт при роботі як правою, так і лівою рукою.
4 напрямки прокрутки скролу. Горизонтальна і вертикальна прокрутка.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F1010 (Blue) |
| Вага | 0,829 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


