

Відеодзвінок Reolink D340W (Video Doorbell WiFi)
5 938 ₴
4 948 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 114968
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Reolink Video Doorbell 2K+ (5 Мп) HD відео Wi-Fi 2.4/5 ГГц | Виявлення людини Працює з відеореєстраторами Reolink Роздільна здатність 5 Мп 2К+ Завдяки вбудованій камері з роздільною здатністю 5 Мп ви отримаєте кришталево чітке зображення. Широкий кут огляду 134° дозволить бачити не тільки осіб у вас за дверима, а й те, що відбувається навколо них. Підтримка дводіапазонного Wi-Fi Reolink Video Doorbell WiFi підтримує діапазони Wi-Fi 2.4 ГГц та 5 ГГц для більш стабільного з'єднання. Просто розмістіть його будь-де в межах зони дії Wi-Fi. Легкий монтаж Підключається Doorbell до проводки дверного дзвінка. Для регулювання кута нахилу у комплекті йде монтажний клин на 15 °. Сповіщення про людину та зону руху Дверний дзвінок Reolink Doorbell вміє визначати людину в кадрі і не сповіщатиме вас про інший рух за дверима. Ви також можете встановити зону руху, за якою слід спостерігати. Збереження відеозаписів, робота з відеореєстратором Reolink Video Doorbell може працювати в режимі звичайної камери та записувати відео. Зберігати відео протягом тривалого часу можна у кілька способів: MicroSD: підтримується запис на флеш-носій NVR: запис 24/7 на відеореєстратор Reolink.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Загальні | |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D340W |
| Вага | 0,75 |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 10.5 см |
| Гучний зв'язок | Немає |
| Двостороння аудіозв'язок | Немає |
| Запис аудіо | Немає |
| Інтерфейси | Немає |
| Новинка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 948 ₴


