1 день
ДБЖ NJOY Keen 2000 (UPLI-LI200KE-CG01B)
7 066 ₴
5 888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 52984
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живлення. У Keen є 4 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути свою систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і Арн для постійного рівня напруги. Keen Series - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | Вбудована |
| Артикул | Keen 2000 |
| Вага (кг) | 10,6 кг |
| Час заряду батарей | 6 год |
| Час роботи при половинному навантаженні | 4 хв |
| Висота | 25 см |
| Вихідна потужність (Вт) | 1 200 Вт |
| Вихідна напруга (В) | 230 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 34 см |
| Додаткові характеристики | Захист від перевантаження/Захист від сплесків напруги/Фільтрація перешкод |
| Кількість Euro-розеток | 4 шт |
| Кількість вихідних розеток (шт) | 4 шт |
| Максимальна потужність (Вт) | 2 000 В·А |
| Мінімальна вхідна напруга (В) | Сто шістдесят два |
| Мoдель | NJOY Keen UPLI-LI200KE-CG01B |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 6434a4e9-4bb0-4de5-afba-46477196103a мм mm |
| Швидкість обертання пластин жорсткого диска | Для дому |
| Способ упаковки | e66c967c-7f57-402f-b773-4b4bc8f4bd94 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (line-interactive) |
| Рівень шуму (дБ) | 50 дБ |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована (ступенева) синусоїда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 888 ₴








