Wi-Fi підключення. Новий інтерфейс користувача версії 2.0: зручний дизайн. 7-дюймовий кольоровий сенсорний екран з роздільною здатністю 1024x600. Стандартний PoE. Зберігає повідомлення та зображення на картці TF. Віддалене розблокування через клієнтське програмне забезпечення або мобільний додаток. Перегляд відео в реальному часі дверних станцій та пов'язаних камер.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Загальні | |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DS-KH6350-WТE1 |
| Вага | 0,616 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 25 см |
| Особливості | 3322f9c0-7712-48fb-84d0-08c285279baa |
| Розмір дисплея (дюйм) | 7 " |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 088 ₴


