



Миша LOGITECH G Pro X Superlight 2 Lightspeed White
7 120 ₴
5 933 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 110583
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ПРОФЕСІЙНА ІКОНА ЕВОЛЮЦІОНУВАЛА
Швидше. Точніше. Створена для перемоги в чемпіонатах. Наступне покоління нашої професійної ігрової миші вагою всього 60 г. Вдосконалена завдяки співпраці з найкращими гравцями світу.
ГРАЙТЕ З ПРОФЕСІЙНОЮ ТОЧНІСТЮ
Нова технологія гібридних оптико-механічних перемикачів LIGHTFORCE забезпечує точність і надійність на іграх найвищого рівня.
ТОЧНЕ КАЛІБРУВАННЯ СЕНСОРУ
Відчуйте надійне відстеження понад 500+ IPS, до 32 000 DPI та точне калібрування сенсора з найпродуктивнішим датчиком у геймінгу.
ШВИДША ЧАСТОТА ОНОВЛЕННЯ
Надійність технології LIGHTSPEED — тепер покращенна для швидшої частоти оновлення порівняно з попереднім поколінням.
ТЕХНОЛОГІЯ ПРОФЕСІЙНОГО КЛАСУ
Найпопулярніша миша для кіберспорту, досконало вдосконалена. Зі швидкістю опитування 2K, USB-C, 95 годин роботи від акумулятора та сумісністю з бездротовою зарядкою POWERPLAY.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Ширина | 12.969 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 910-006638 |
| Вага | 0,182 |
| Вага (г) | 60 г |
| Висота | 8.423 см |
| Гарантійний термін (міс) | 24 міс |
| Глибина | 13.485 см |
| Інтерфейс підключення | USB/Радіоінтерфейс |
| Кількість клавіш миші | 5 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Акумулятор |
| Підключення пристрою | Бездротове/Дротове |
| Розміри | 9c9a8192-4744-414c-9e5e-d0317699b85a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 32000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 933 ₴


