Бездротова миша невеликого розміру, яку зручно брати з собою куди завгодно. Миша виконана в класичній формі, яка підійде для роботи як лівою, так і правою руками. Soft touch покриття та глянсові декоративні боковини надають миші стильного вигляду, що приємно тримати в руці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Ширина | 12 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-MF211WB |
| Вага | 0,093 |
| Вага (г) | 98 р |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 17 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Для обох рук (симетричний дизайн) |
| Харчування | Батарейки |
| Розміри | aaaeb1f3-e120-482e-a228-ca21a878228a мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 800 - 1600 DPI |
| Способ упаковки | 2f7ba3c2-339d-45d1-b91e-0f7a1fcec4cb |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴








