Дренажні отвори. Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води. Комфортні закруглені клавіші мінімізують почуття втоми при тривалій роботі. Легкість натискання клавіш кінчиками пальців. Лазерне гравіювання клавіш. Висока стійкість і довговічність. Гарячі клавіші для швидкого доступу до офісних та мультимедійних програм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Форма | Повнорозмірна |
| Колір | Білий |
| Тип | Клавіатура |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FK10 (White) |
| Вага | 0,74 |
| Висота | 3.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 міс |
| Глибина | 47.8 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Джерело живлення | Через інтерфейсний роз'єм |
| Мoдель | A4Tech FK10 White |
| Призначення | Універсальна |
| Новинка | Немає |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Українська розкладка | Немає |
| Колір підсвічування | Немає |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 557 ₴





