


Комплект (Клавіатура, Миша) A4Tech F1010 Black/Grey USB
862 ₴
718 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 36396
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дренажні отвори. Дренажні отвори забезпечують ефективне витікання води. Комфортні закруглені клавіші мінімізують почуття втоми при тривалій роботі. Легкість натискання клавіш кінчиками пальців. # Лазерне гравіювання клавіш. Висока стійкість і довговічність.
Гарячі клавіші для швидкого доступу до офісних та мультимедійних програм
Життєвий цикл кнопок. Висока якість забезпечує більше 5 мільйонів кліків. Пиленепроникний скролл. Пилостійка конструкція збільшує термін служби скролла. 3-рівневий регульований 1600 DPI. Регульована роздільна здатність 600/1000/1600 DPI.#P#М'які гумові накладки, що ковзають, пристрою забезпечують абсолютний комфорт при роботі як правою, так і лівою рукою.#P#4 напрямки прокручування скролла. Горизонтальне та вертикальне прокручування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | F1010 (Grey) |
| Вага | 0,85 |
| Вага (г) | 110 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 18 см |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 0017bf47-2454-43f1-af63-0956176392ed мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1600 DPI |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 54 мм |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Мышь | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴


