


Комплект (клавіатура, миша) A4Tech KR-8372S Black
709 ₴
591 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 73052
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком та функціональними клавішами в компактному та ергономічному дизайні. Миша забезпечує плавне і точне керування, має зручний контурний дизайн. Особливості
Гарячі клавіші FN. Легкий доступ до 12 мультимедійних та інтернет-функцій Нанесення з лазерним гравіюванням. Символи завжди будуть яскравими та чіткими. Конструкція дренажних отворів. Зливні отвори призначені для безпечного витоку рідини
Р
Регульована висота клавіатури. Регульований нахил забезпечує по-справжньому персоналізований досвід Термін служби кнопок 5 млн. натискань. Пропозиція високої якості гарантує понад 5 мільйонів кліків – 1000 DPI. Гарантоване плавне і точне відстеження на будь-яких поверхнях, навіть на пухнастих тканинах. 8 жестів для налаштування гарячих клавіш
Безшумний клік. Дозволяє зосередитися на поточному завданні, не заважаючи оточуючим
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | KR-8372S (Black) |
| Вага | 0,75 |
| Вага (г) | 86 г |
| Висота | 4 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 53 см |
| Кількість клавіш миші | 3 шт |
| Розміри | 637e9685-ee05-4dca-9cde-db36844922c5 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Основні | |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Ширина | 17.5 мм |
| Клавіатура | |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Мышь | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴


