Гранично безшумна
Ідеальний варіант для навчання та офісної роботи. Особливо актуальним використання миші A4-Tech N-500FS Silent Click Black USB буде в архівах, бібліотеках та інших місцях, що потребують максимальної тиші. Конструкція її кнопок гасить шуми та вібрації, за рахунок чого натискання буде гранично тихим. Насолоджуйтесь беззвучною роботою без втрати власної продуктивності та створення перешкод колегам, що поруч.
Точність кожного руху
Технологія V-Track стала основою ідеального комфорту під час переміщення миші A4-Tech N-500FS Silent Click Black USB по поверхнях. За рахунок унікального принципу проходження променя по вертикальній траєкторії забезпечується точне зчитування просторової інформації. Як наслідок – курсор рухається швидко, чітко та відповідно до ваших рухів. Ефективність представленої технології випробувана на різних типах покриттів, що стало сильною стороною мишки.
Колесо прокручування 4D
На противагу простим офісним мишкам A4-Tech N-500FS Silent Click Black USB має унікальну функцію, яку бере на себе укріплене металеве колесо (що є за сумісництвом клікабельною кнопкою) – 4D-прокрутка. Суть такого інструменту полягає в тому, що ви можете крокувати по сторінці як у вертикальному, так і горизонтальному напрямках. Більше не потрібно шукати повзунки на сторінці для переміщення на необхідну ділянку – все робиться однією кнопкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Тип | Миша |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N-500FS |
| Вага | 0,163 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 16 см |
| Додаткові функції | Довжина кабелю: 1.5 м |
| Кнопки | Програмовані |
| Кількість клавіш миші | 4 шт |
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Мoдель | N-500FS |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Silent Click/Впевнена робота на всіх поверхнях/Колесо 4D-прокручування/Одна кнопка — 16 функцій |
| Розмір миші | Середня |
| Розміри | 6a52d120-8107-485d-9f52-0f718d772bad мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 1000 DPI |
| Сумісність з | Windows |
| Способ упаковки | 289d3e15-3c7d-4b04-84e5-4aea52f4b972 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴







