Миші від Bloody - це ідеальне поєднання ціни, якості та продуктивності. Ця миша - частина комплекту, виконаного в стилі гри "Naraka: Bladepoint". З професійними характеристиками 12000 CPI, 8000 FPS, 250 IPS та прискоренням 35 G миша забезпечує геймерам точне та чітке управління у швидких іграх FPS, таких як CS:GO
RGB-підсвічування. 5 ефектів встановлено за замовчуванням. Ви можете змінити колір підсвічування за допомогою програмного забезпечення Частота опитування 2000 Гц. Перемикайтеся між доступними частотами (125, 500, 1000, 2000 Гц), які найкраще підходять для ваших ігрових сесій
4 типу налаштування LOD. Персоналізуйте висоту підйому відповідно до ваших ігрових навичок. Налаштуйте LOD, який найкраще забезпечує точність і керованість для вас вбудованої пам'яті. Оснащена вбудованою пам'яттю 4 мб, може зберігати до 120K макросів Додаткове колесо. Ви можете керувати 3 режимами зброї (1/N/3) лівої клавіші за допомогою додаткового колеса прокручування
Додаткова кнопка. За допомогою цієї кнопки можна налаштувати інший режим стрільби. Клавіша точного керування. Тепер можна швидко налаштувати один із 6 різних режимів точного керування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Ширина | 16.5 мм |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | W95 Max Bloody (Naraka) |
| Вага | 0,3 |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 22.5 см |
| Кількість клавіш миші | 8 шт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Новинка | Немає |
| Особливості | Програмовані кнопки/Вбудована пам'ять/Для правої руки |
| Розміри | 939dc27a-7e99-4070-83b7-632f5254a284 мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 100 - 12000 DPI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴



