
Комплект (клавіатура, миша) A4Tech B1700 Bloody Black
1 949 ₴
1 624 ₴
- Більше 2 од.
- Код: 83757
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Геймерський комплект B1700 Bloody призначений для повного занурення у ігровий процес. Особливості Регульоване підсвічування з можливістю регулювання. Ефекти підсвічування: FN + F12 (Суцільний / Дихання / Вимк.) Яскравість: FN + ^/v Мультимедійні гарячі клавіші. Натисніть FN + F1~F7 для використання гарячих мультимедійних клавіш. Вимкнення звуку, гучність -/+, відтворення/пауза, стоп, попередній/наступний трек Ігровий режим. Натисніть Fn + F8, щоб вимкнути клавіші Windows Відгук клавіші 1 мс. Миттєве виконання гарантується технологією ультраопитування 1000 Гц, що забезпечує надшвидкий час відгуку 1 мс Програмне забезпечення Bloody KeyDominator. Створюйте власні макроклавіші за допомогою програми Bloody KeyDominator, яку можна завантажити на сайті bloody.com. Самостійне налаштування M. Кнопку миші M можна налаштувати як комбіновану функцію із програмним забезпеченням 6000 DPI з можливістю регулювання. Регульована роздільна здатність 1000/1200/1600/2000/6000 DPI Термін служби кнопок. Надзвичайна якість понад 10 мільйонів кліків гарантована Металеві ніжки. Запатентовані металеві ніжки, надзвичайно міцні та гладкі на будь-якій поверхні Кабель в обплетенні. Кабель, який не заплутується. Обплетення забезпечує довговічність Килимок для миші з тканини преміум-класу забезпечує більш плавне управління мишею та неймовірну точність Міцні та прошиті краї запобігають стирання та диформації килимка Легко чистити килимок. Просто протріть поверхню вологою ганчіркою або серветкою, вона дуже легко чиститься і швидко сохне
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | A4Tech |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 шт. |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | B1700 Bloody (Black) |
| Вага | 0,82 |
| Висота | 4.5 см |
| Гарантійний термін (міс) | 12 міс |
| Глибина | 55 см |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Наявність цифрового блока | Да |
| Підсвітка клавіатури | Да |
| Розміри | 798f0396-668e-4c37-900d-5b9e92f97b5d мм mm |
| Роздільна здатність оптичного сенсору (dpi) | 6000 DPI |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Ширина | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624 ₴


